BLOG MAFRA

Jak czyścić felgi aluminiowe

Aby zachować trwałość i piękno swojego samochodu, bardzo ważne jest, aby wiedzieć, jak skutecznie czyścić felgi aluminiowe i jak polerować felgi aluminiowe.

W rzeczywistości felgi aluminiowe z czasem ulegają korozji i nadają Twojemu samochodowi złe wrażenie, że jest stary i zniszczony. Dbanie o felgi i opony samochodowe to nie tylko kwestia estetyczna, ale także sposób na utrzymanie opon w dobrym stanie.

Aby wyczyścić felgi, należy je wstępnie spłukać w celu usunięcia zabrudzeń silnym strumieniem wody, a następnie umyć mokrą gąbką i jednym z produktów przeznaczonych specjalnie do felg aluminiowych. Aby dotrzeć i wyczyścić nawet najtrudniejsze miejsca, możesz użyć szczoteczki do zębów o miękkim włosiu. Następnie dobrze spłucz, aby usunąć produkt, a następnie osusz ściereczką z mikrofibry lub irchą.

Produkty Mafra polecane do czyszczenia felg aluminiowych i ich polerowania to:

  • SPLENDORLEGA: środek piorący o dużej sile odtłuszczania zaprojektowany, aby gwarantować doskonałe rezultaty na każdym modelu felg;
  • MARTINA CLOTH: tkanina zamszowa o wysokiej chłonności, wysokiej odporności na ścieranie i nie pozostawiająca smug.

Aby Twoje opony błyszczały tak, jakby dopiero co wyszły ze sklepu, możesz użyć czarnej opony Mafra EXTREME BLACK. Najpierw wyczyść opony samochodowe, dokładnie je myjąc, a następnie spryskaj sprayem, aby uzyskać efekt lśniący i mokry.

I masz to, felgi i opony twojego samochodu są regenerowane.

Jesteśmy międzynarodowym liderem w zakresie produktów i dostaw do myjni samochodowych. Odkryj nasze produkty i rozwiązania dotyczące wszystkich operacji myjni samochodowych: mamy urządzenia do mycia samochodów dla profesjonalistów i przemysłu.