BLOG MAFRA

Czyszczenie Alcantary

Alcantara to przypominająca zamsz tkanina, która jest tak samo przyjemna w dotyku. Często uważana jest za rodzaj skóry naturalnej, jednak to tkanina syntetyczna, inaczej sztuczna, wykonana z mikrowłókien, które są znacznie cieńsze od ludzkiego włosa (nawet dwudziestokrotnie). Dzięki swojej równomiernej powierzchni, która jest odporna na przebarwienia oraz blaknięcia, ale również na ścieranie, Alcantara jest powszechnym wyborem producentów samochodów jako materiał obicia tapicerki samochodowej.

Jak każda inna tkanina, wymaga systematycznego czyszczenia oraz konserwacji. Warto wiedzieć, że użycie niewłaściwych środków, w trakcie czyszczenia Alcantary, może doprowadzić do powstania nieestetycznych zacieków i zniszczenia włókien. Dlatego tak ważne, aby sięgać po dedykowane środki, takie jak MANIAC LINE ALCANTARA CLEANER. Jest to produkt, który dzięki innowacyjnej formule, wnika i trwale usuwa nawet najbardziej uporczywe plamy (z łatwością usunie plamy po: krwi, moczu, alkoholu, czekoladzie, lodach, musztardzie, śmietanie, occie, sosie pomidorowym, oraz kawie). W przypadku plam takich jak po: kosmetykach (szminkach, tuszach do rzęs), różnych pastach, olejach i tłuszczach, trawach – koniecznie jest szybkie, zdecydowane działanie. ALCANTARA CLEANER poradzi sobie z takimi zabrudzeniami, jednak im szybciej, tym lepiej.

Nie znajdziesz drugiego takiego idealnego środka do czyszczenia i konserwacji Alcantary, jak MANIAC LINE ALCANTARA CLEANER. Co go wyróżnia? Jest całkowicie bezpieczny dla czyszczonego materiału. Nie niszczy jej koloru i faktury. Efekt? Piękna, świeża oraz miękka w dotyku tkanina o przyjemnym zapachu.

MANIAC LINE ALCANTARA CLEANER najlepiej zadziała na dokładnie odkurzonej tkaninie. Produkt nie musi być dozowany w dużej ilości, wystarczy delikatnie go rozpylić, uważając, aby nie zmoczyć przesadnie tapicerki. Następnie należy wyczyścić tkaninę okrężnymi ruchami (wskazane jest pocieranie tylko w jednym kierunku), najlepiej pędzelkiem z miękkim włosiem lub szczotką. To ważne, aby nie uszkodzić tkaniny. Gdy proces czyszczenia dobiegnie końca należy czystą oraz suchą ściereczką pozbyć się brudu oraz resztek detergentu.

ALCANTARA CLEANER to najlepszy środek na rynku do czyszczenia tej tkaniny syntetycznej. Trudne plamy mu nie straszne! Jeśli chcesz być w posiadaniu detergentu, którym będziesz mógł dokładnie czyścić tapicerkę z Alcantara, albo, jeśli od dłuższego czasu, bez skutku, walczysz z zaschniętymi plamami – MANIAC LINE ALCANTARA CLEANER jest właśnie tym, czego potrzebujesz. Ten produkt usunie nieprzyjemne zapachy z tkaniny, nawet te po dymie papierosowym. Dołącz do grona osób, które zaufały ALCANTARA CELANER i są zadowolone z efektów. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego!

Jesteśmy międzynarodowym liderem w zakresie produktów i dostaw do myjni samochodowych. Odkryj nasze produkty i rozwiązania dotyczące wszystkich operacji myjni samochodowych: mamy urządzenia do mycia samochodów dla profesjonalistów i przemysłu.