ŚCIERECZKI I RĘCZNIKI

Aktywne filtry

Mikrofibra do docierania PANNO POLISHING CLOTH 60x40 cm

• Krótkie włosie.
• Bezszwowa, cięta laserowo dla bezpieczniejszego użytkowania.
• Bezpieczna dla delikatnych powierzchni.
• Po użyciu nie pozostawia pyłków, kłaczków ani mikrozarysowań.

Cena 36,63 zł
Niedostępne
Availability: Brak na stanie

Uniwersalna dwustronna mikrofibra PANNO DOUBLE FACE 40X40 cm

• Strona o długich, miękkich włóknach perfekcyjnie zbiera brud i nadaje się do prac przy użyciu wody.
• Strona z krótkim, gęsto tkanym włóknem idealnie nadaje się do usuwania nadmiaru past polerskich, docierania wosków oraz nakładania i usuwania powłok ochronnych.

Cena 37,95 zł
Availability: 80 In Stock

Ściereczki i ręczniki

Aby utrzymać czystość i porządek w aucie, należy sięgać po odpowiednie środki czyszczące oraz akcesoria. Wychodząc naprzeciw potrzebom tych posiadaczy aut, którzy chcą cieszyć się pojazdem lśniącym i pachnącym świeżością, wprowadziliśmy do swojej oferty ściereczki i ręczniki do czyszczenia pojazdów. Mikrofibra do wycierania auta to jeden z tych produktów, który w naszym sklepie można kupić bez najmniejszych problemów. Stawiamy na produkty o wyjątkowych właściwościach, dając klientom gwarancję tego, że nie będą musieli zmagać się z pozostałościami stosowanych ściereczek i ręczników. Gwarantujemy brak smug i idealne wchłanianie wody. Stawiając na nasz asortyment, można być pewnym, że czyszczenie auta wreszcie przestanie sprawiać problemy.

Mikrofibra do wycierania samochodu i nie tylko – co w naszej ofercie znajdą klienci?

Każdy, kto zdecyduje się na zakupy właśnie w naszym sklepie, może liczyć na naprawdę szeroki wybór różnego rodzaju produktów. Proponujemy klientom między innymi:

  • mikrofibrę do osuszania karoserii;
  • mikrofibrę do mycia szyb;
  • mikrofibrę dwustronną grubą;
  • mikrofibrę do nabłyszczania.

Ci, którzy chcą zadbać o swoje auto kompleksowo mogą zdecydować się na zakup zestawu składającego się z trzech ściereczek. Oferujemy również irchę, która w pielęgnacji auta sprawdza się tak samo dobrze, jak mikrofibra. Wszystkie ściereczki, które znalazły się w naszej ofercie są niezwykle miękkie i bezpiecznie dla czyszczonych powierzchni. Oznacza to, że można sięgać po nie bez żadnych obaw. Wiemy, że większość klientów nie chce wyrzucać ściereczek po jednym użyciu, a jednocześnie zależy im na tym, aby nadal dobrze spełniały one swoją funkcję. Dlatego w naszym sklepie kupić można również płyn do prania ściereczek z mikrofibry. Oferujemy płyny, które pozwalają na zachowanie właściwości mikrofibry, co sprawia, że ściereczki mogą być wielokrotnie wykorzystywane. Stawiając na naszą ofertę, można być pewnym, że wybiera się produkt, który z powierzchni mikrofibry skutecznie usunie nawet takie substancje, jak wosk czy pasta.

Czy produkty z naszej oferty są drogie?

Wiemy, że klienci oczekują produktów wysokiej jakości w bardzo dobrej cenie. Od początku swojej działalności staramy się wychodzić naprzeciw tym potrzebom. Dlatego tym, co wyróżnia nas na rynku jest nie tylko wysoka jakość proponowanych produktów, ale również ich bardzo atrakcyjne ceny. Zarówno płyn do prania ściereczek z mikrofibry, jak i ściereczki nie kosztują w naszym sklepie dużo. Stawiamy na jakość połączoną z wydajnością i dobrymi cenami. Dzięki temu zakup płynów do prania i samych ściereczek w naszym sklepie to bardzo dobry wybór.

Chcesz utrzymać swoje auto w idealnej czystości? Szukasz akcesoriów, które Ci w tym pomogą? Zależy Ci na tym, aby nie było one drogie, a jednocześnie by były naprawdę skuteczne? Szukasz produktów, z których można korzystać wielokrotnie? Stawiasz na sprawdzone rozwiązania, które kierowcy cenią od lat? Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie! Ściereczki, które proponujemy sprawdzą się naprawdę bardzo dobrze.