Felgi

Aktywne filtry

Środek do czyszczenia felg aluminiowych i magnezowych SPLENDORLEGA 500 ml

• Przywraca oryginalny wygląd i połysk.
• Rozpuszcza nawet najstarszy i najbardziej zaschnięty brud.
• Rozpuszcza i eliminuje metaliczne zabrudzenia jak na przykład pył z tarcz hamulcowych.
• Zapewnia całkowitą ochronę felgi, bez ryzyka korozji czy ścierania.

Cena 24,95 zł
Availability: 30 In Stock

Pielęgnacja felg samochodowych to klucz do ich długowieczności.

Felgi samochodowe nie tylko dodają charakteru i stylu pojazdowi, ale także pełnią kluczową rolę w zapewnieniu bezpiecznej i komfortowej jazdy. Regularna pielęgnacja felg jest nieodzowna, aby zachować ich doskonały wygląd i funkcjonalność. W naszej ofercie znajdziesz bezpieczne i skuteczne preparaty cenionej włoskiej firmy Mafra, której historia sięga 1965 roku. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz nowoczesnym laboratoriom badawczym, Mafra harmonizuje doskonałą jakość z najwyższymi standardami technologicznymi, co przekłada się na osiąganie znakomitych rezultatów.Oto kilka kluczowych zasad pielęgnacji felg.

Regularne czyszczenie: felgi narażone są na osadzający się pył hamulcowy, zanieczyszczenia drogowe oraz inne substancje, które mogą przyspieszyć proces korozji. Dlatego regularne mycie felg jest niezbędne. W naszej ofercie znajdziesz preparaty do czyszczenia, które pozowlą na skuteczne wyczyszczenie Twoich felg.

Używaj odpowiednich środków: wybierz specjalne środki przeznaczone do czyszczenia felg. Unikaj używania zbyt agresywnych substancji, które mogą uszkodzić powierzchnię. Dokładnie takie produkty oferuje Mafra. Środki czyszczące zostały stworzone tak, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i minimalizować potencjalne szkody.

Unikaj szorstkich szczotek lub gąbek: do czyszczenia felg używaj miękkich szczotek lub gąbek, aby uniknąć zadrapań na powierzchni. Istnieją również specjalne szczotki zaprojektowane do pielęgnacji felg.

Usuwanie trudnych zabrudzeń: jeśli na felgach pojawią się trudne do usunięcia zanieczyszczenia, takie jak osadzające się cząsteczki metalu, warto skorzystać z deironizera lub specjalnych preparatów do usuwania rdzy.

Nabłyszczanie i zabezpieczanie: po dokładnym umyciu, warto zastosować preparaty do nabłyszczania felg. Tworzą one ochronną warstwę, która zapobiega osadzaniu się brudu i ułatwia przyszłe czyszczenie.

Regularna inspekcja: regularnie sprawdzaj stan felg pod kątem ewentualnych uszkodzeń lub oznak korozji. Wczesne wykrycie problemów pozwala na szybszą interwencję i naprawę.

Odpowiednie przechowywanie zimowych felg: jeśli masz zestaw zimowych felg, pamiętaj o odpowiednim przechowywaniu, aby uniknąć uszkodzeń w trakcie przechowywania.Pielęgnacja felg samochodowych nie tylko wpływa na estetykę pojazdu, ale także na długowieczność i funkcjonalność. Dlatego regularne dbanie o felgi jest kluczowe dla utrzymania pojazdu w doskonałej kondycji. W naszym sklepie internetowym znajdziesz najlepsze produkty do czyszczenia felg. Dbamy o jakość naszych produktów, aby zapewnić Twoim felgom najlepszą pielęgnację. Odkryj naszą ofertę i przekonaj się, jak łatwo można utrzymać felgi w doskonałej kondycji.