Owady i smoła

Aktywne filtry

Środek do usuwania owadów z karoserii i szyb KILLER 500 ml

• Usuwa owady oraz ptasie odchody bez konieczności szorowania.
• Czyści karoserię, szyby, zderzaki oraz reflektory.
• Do stosowania na owiewkach, plastikach lub chromie motocykla.
• Idealny do czyszczenia samochodów, motocykli i przyczep kempingowych.
• Zapobiega powstawaniu przebarwień oraz wżer na lakierze.

Cena 29,95 zł
Availability: 9 In Stock

Preparat do usuwania insektów z karoserii

Jazda samochodem wiosną i latem zawsze wiąże się ze zwiększoną ilością owadów i insektów na karoserii pojazdów. Ich skuteczne i regularne usuwanie jest niezbędne, jeśli chcemy, aby auto zachwycało swoim wyglądem. Wychodząc naprzeciw tym, którzy szukają skutecznych i bezpiecznych dla karoserii preparatów, wprowadziliśmy do swojej oferty preparat do usuwania insektów z karoserii. Stawiając na środki proponowane przez nasz sklep, można być pewnym, że auto naprawdę będzie lśniło czystością, a lakier wolny będzie od przebarwień i uszkodzeń.

Preparat do usuwania owadów z karoserii – co proponujemy naszym klientom?

Wychodzimy naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom różnych grup klientów. Dlatego nasza oferta preparatów, z pomocą których można skutecznie usuwać z karoserii zarówno owady, klej, jak i osady bitumiczne jest naprawdę duża. Proponujemy środki, które świetnie radzą sobie nawet z mocno zaschniętymi zabrudzeniami, usuwając je jednocześnie w sposób delikatny dla lakieru. Oferujemy środki w sprayu, które są niezwykle wygodne w użyciu, a także te w płynie, dając tym samym klientom możliwość wyboru preparatu, który najlepiej wpisuje się w ich preferencje. Stawiamy na środki, które dolewać można do płynu do spryskiwaczy, uzyskując tym samym mieszankę bardzo dobrze usuwającą owady z szyby samochodowej. Dzięki temu można cieszyć się w trakcie jazdy szybą czystą, a tym samym gwarantującą doskonałą widoczność. Wiemy, że sam środek to zbyt mało, aby skutecznie pozbyć się mało estetycznych zabrudzeń. Dlatego w naszym sklepie kupić można również gąbkę, która świetnie radzi sobie z usuwaniem owadów i trudnych zabrudzeń.

Czy stosowanie oferowanych przez nas preparatów jest bezpieczne dla samochodu?

Wiemy, że wielu właścicieli pojazdów obawia się rezygnuje ze stosowania preparatów chemicznych w obawie przed uszkodzeniem karoserii. W naszej ofercie znaleźć można wyłącznie taki preparat do usuwania owadów z karoserii, które jest w pełni bezpieczny dla lakieru. Usuwa wyłącznie pozostałości po owadach, nie naruszając struktury warstwy lakierniczej. Sięgając po proponowane przez nas środki, nie trzeba martwić się tym, że po ich zastosowaniu auto pokryje się brzydkimi rysami. Stawiamy na środki myjące, które są bezpieczne również dla posługujących się nimi osób. Dbamy także o atrakcyjne ceny. Wyróżniamy się przystępną polityką cenową, co sprawia, że każdy preparat do usuwania insektów z karoserii znajdujący się w naszej ofercie znajduje się w zasięgu możliwości finansowych większości właścicieli aut.Masz dość widoku martwych owadów na swoim aucie? Chcesz cieszyć się karoserią lśniącą niczym na samochodzie prosto z salonu? Zależy Ci na środkach, które są w pełni bezpieczne dla lakieru, a jednocześnie bardzo skuteczne? Szukasz preparatów wydajnych, które wystarczą na naprawdę długo? Proponowane przez nas preparaty do usuwania owadów z samochodu to naprawdę bardzo dobry wybór. Wydajność, skuteczność i atrakcyjna cena to cechy, które można im przypisać. Zapraszamy na zakupy w naszym sklepie!