Dostawa/odbiór i czas realizacji

.

Dostawę realizujemy wyłącznie na terenie Polski.

.

Zamówiony towar może trafić do Ciebie w następujący sposób:

.

1. poprzez dostawę za pośrednictwem firmy kurierskiej (FedEx)

Termin dostawy zamówienia składa się z czasu przygotowania przez nas towaru do wysyłki i czasu transportu przez firmę kurierską i łącznie wynosi do 8 dni roboczych.

Czas przygotowania przez nas zamówienia do wysyłki wynosi do 3 dni roboczych, których naliczanie jest zależne od wybranej przez Ciebie metody płatności:

a. w przypadku płatności elektronicznych jest to dzień uznania płatności na naszym rachunku bankowym,

b. w przypadku płatności gotówką przy odbiorze od dnia złożenia zamówienia.

Czas dostawy przez firmę kurierską wynosi do 5 dni roboczych od daty nadania.

Po przygotowaniu przez nas zamówienia wyślemy wiadomość e-mail, na podany przez Ciebie w trakcie składania zamówienia adres poczty elektronicznej, z numerem umożliwiającym śledzenie przesyłki.

.

2. poprzez odbiór osobisty w naszej siedzibie:

Firma Handlowo-Usługowa Rokjo Robert Olszewski

ul. A. Struga 19

70-784 Szczecin

w godzinach 8:30-16:30.

Czas przygotowania zamówienia do odbioru wynosi do 3 dni roboczych, których naliczanie jest zależne od wybranej przez Ciebie metody płatności:

a. w przypadku płatności elektronicznych jest to dzień uznania płatności na naszym rachunku bankowym,

b. w przypadku płatności gotówką przy odbiorze od dnia złożenia zamówienia.

O tym, że zamówienie jest gotowe do odbioru poinformujemy Cię wiadomością e-mail wysłaną na podany w trakcie składania zamówienia adres poczty elektronicznej.

Jeżeli z powodu wyczerpania zapasów magazynowych okres oczekiwania na dany produkt ulegnie zmianie zostaną Państwo o tym poinformowani.

.

Koszty

1. Zamówienia z odbiorem własnym w naszej siedzibie nie są obarczane dodatkowymi kosztami za realizację zamówienia. Naszą należność będą stanowić wyłącznie koszty produktów.

2. Zamówienia dostarczane za pośrednictwem firmy kurierskiej będą zawierać dodatkowo opłatę wynikającą z kosztów dostawy przez kuriera.

Koszt dostawy uzależniony jest od formy płatności:

Koszty dostawy w przypadku przedpłaty: 12,00 zł.

Koszty dostawy w przypadku pobrania: 17,00 zł.

.

Aktualnie wszystkie zamówienia o wartości powyżej 200 zł wysyłamy bezpłatnie. Oznacza to, że nie poniesiesz kosztów dostawy przez kuriera.

Nie trzeba spełniać żadnych dodatkowych warunków. Wystarczy, że kwota zamówienia w koszyku przekroczy wartość 200 zł, a cena dostawy zostanie automatycznie obniżona do 0,00 zł.

Warto przy tym pamiętać, że liczy się aktualna cena produktu - jeżeli zostanie użyty kod zniżkowy wartość zamówienia będzie wyliczona od wartości produktu po rabacie.