Aby usunąć metaliczne zanieczyszczenia osadzające się na felgach oraz karoserii należy użyć właściwego preparatu, ponieważ klasyczne metody czyszczenia przy tego typu zabrudzeniach są nieskuteczne. Fallout Iron Remover został opracowany specjalnie po to, aby usuwać to, czego nie mogą usunąć tradycyjne środki do czyszczenia felg.


Deironizer usuwa zanieczyszczenia z tlenków żelaza, takie jak pył hamulcowy, lotna rdza, cząsteczki żelaza powstałe w wyniku tarcia o tory kolejowe lub tramwajowe oraz zanieczyszczenia przemysłowe, drogowe i budowlane.


Dzięki innowacyjnej formule Fallout Iron Remover przekształca i rozpuszcza pozostałości żelaza. Podczas zachodzącej reakcji chemicznej wydziela się roztwór w „krwistym kolorze”, który można łatwo i bezpiecznie spłukać.


Iron Remover jest idealny do dekontaminacji wszystkich felg stalowych oraz ze stopów lekkich, a także chromowanych i polerowanych. Produkt nie jest toksyczny, ma zrównoważone, bezkwasowe pH i może być stosowany na karoserię.


Jak używać:
• Nanieś produkt na czyszczoną powierzchnię.
• Pozwól mu działać przez kilka minut.
• Kiedy nabierze "krwistego koloru” spłucz go obficie wodą.


Wskazówki:
• Produkty z efektem krwawiącej felgi posiadają charakterystyczny zapach siarki, dlatego zalecamy stosowanie ich w miejscach otwartych i przewiewnych.
• Używaj produktu tylko na zimnych powierzchniach. Unikaj bezpośredniego nasłonecznienia, aby produkt w trakcie mycia nie wysychał na samochodzie.
• Produkt działa na materiały żelazne lub zawierające żelazo: unikaj nakładania na zaciski hamulcowe, jeśli nie są pomalowane.
• Dekontaminacja jest niezbędnym procesem, jeśli chcesz aplikować na warstwę ochronną, ponieważ wspomaga jej przyczepność.


Fallout Iron Remover dostępny w pojemności 500ml.

PARAMETRY PRODUKTU

Szerokość
5.70 cm
Wysokość
25.00 cm
Głębokość
9.70 cm
Waga
0.55 kg
Prezentacja wideo

Zobacz także

12 innych produktów w tej samej kategorii: