BLOG MAFRA

Jak pozbyć się nieprzyjemnego zapachu pupila z samochodu

Nieprzyjemne zapachy w samochodzie wpływają negatywnie na komfort użytkowania samochodu. Pisaliśmy już, jak usunąć nieprzyjemne zapachy dymu papierosowego i jak pozbyć się pleśni z klimatyzacji, pozostaje zatem pytanie: jak pozbyć się zwierzęcego zapachu? Każdy, kto posiada pupila, zdaje sobie sprawę, jak trudno usunąć jego zapach z wnętrza samochodu. Tym bardziej, że zapach psiej sierści jest naprawdę uciążliwy, i aby się go pozbyć, potrzeba specjalnych środków.

W naszej ofercie znajdziesz dwa skuteczne i profesjonalne neutralizatory zwierzęcych zapachów, które z powodzeniem możesz używać także w domu:

  •  RIMUOVI URINA, czyli neutralizator uryny. Skuteczny w usuwaniu plam po moczu, odchodach czy wymiocinach. Przeznaczony do użytkowania na wszystkich powierzchniach. Długotrwale eliminuje nieprzyjemne zapachy po pupilach, bez względu na to, czy użyjesz RIMUOVI URINA na plamy świeże, czy nieco starsze.
  •  RIMUOVI ODORI, bardziej uniwersalny od RIMUOVI URINA, ponieważ usuwa każdy rodzaj nieprzyjemnego zapachu. Działa niemal natychmiast, radykalnie neutralizując niepożądane zapachy w samochodzie. Nie powoduje efektu ich maskowania, tak jak większość produktów dostępnych na rynku, lecz trwale je usuwa. Dodatkowo, po wchłonięciu w powierzchnię, zostawia na niej przyjemny, świeży zapach.

Jako, że staramy się, aby nasze produkty były skuteczne oraz innowacyjne, opracowaliśmy specjalny środek do czyszczenia tkanin na sucho FLASH PET SPRAY. Dlaczego jest taki wyjątkowy? Oprócz działania silnie czyszczącego, posiada wbudowaną szczoteczkę, która wzmacnia działania aktywnej piany, a w efekcie usunie nawet najbardziej uporczywe plamy. Specjalne cząsteczki „odor stop” całkowicie wchłaniają i dezynfekują każde nieprzyjemne zapachy, które pochodzą od zwierząt domowych. Możesz używać tego produktu na dowolnej powierzchni: na skórzanych fotelach, różnych tkaninach, aksamitach, i na alcantarze. FLASH PET SPRAY pozostawi na nich świeży zapach.

Kochamy swoje pupile i wiemy, jak trudno czasami utrzymać przy nich należyty porządek. Aby być przygotowanym na każdą ewentualność, zawsze mamy przy sobie FLASH PET SPRAY, który poradzi sobie absolutnie ze wszystkim. Jest to środek czyszczący i jednocześnie neutralizujący zapachy, zatem sprawdzi się w każdej nieprzyjemnej sytuacji. Natomiast w naszym bagażniku znajdzie się również miejsce na jeden z dwóch neutralizatorów. RIMUOVI URINA będzie świetnym rozwiązaniem na dalszą podróż, podczas której pupil będzie musiał spędzić kilka godzin w samochodzie (większość zwierząt nie znosi dobrze podróży, to naturalne). RIMUOVI ODORI natomiast może być używany po dokładnym, kompleksowym czyszczeniu samochodu. Gdy poczujesz zwierzęcy zapach, który mimo czyszczenia auta pozostał, użyj RIMUOVI ODORI – i po sprawie!

Jesteśmy międzynarodowym liderem w zakresie produktów i dostaw do myjni samochodowych. Odkryj nasze produkty i rozwiązania dotyczące wszystkich operacji myjni samochodowych: mamy urządzenia do mycia samochodów dla profesjonalistów i przemysłu.