BLOG MAFRA

 Jak czyścić skórzaną tapicerkę

O skórzaną tapicerkę trzeba dbać niemal z taką dokładnością, jakby się dbało o własną skórę. Wymaga czyszczenia, pielęgnacji (nawilżenia) oraz ochrony przed czynnikami zewnętrznymi. Skórzane fotele bardzo szybko mogą się zniszczyć, jeśli codziennie użytkujemy samochód. Z początku mało widoczne oznaki „starzenia się” skóry, niebawem mogą znacznie się powiększyć. Wnętrze auta nie będzie już wyglądać tak estetycznie, jak na początku. Na rynku istnieje wiele środków, które mają pomóc w zachowaniu świetnej kondycji skórzanej tapicerki – jednak wiele z nich po prostu nie działa, jak trzeba.    

Opracowanie środka, który łączyłby w sobie cechy czyszczenia, odżywiania i ochrony, jest niebywale trudne, ale nie niemożliwe. Świetnym, uniwersalnym produktem oraz absolutnie niezbędnym, jeśli posiadasz skórzaną tapicerkę w samochodzie, będzie TRATTAMENTO PELLE 3IN1. Ten produkt doskonale oczyści tapicerkę z zanieczyszczeń, odżywi ją, dzięki specjalnie opracowanej formule oraz zapewni ochronę przed pękaniem. Skóra pozostanie miękka, a kolor odświeżony – a to zasługa zawartych w formule olejków i wosków na bazie aloesu. Zwieńczeniem całego procesu będzie unoszący się, przyjemny i świeży zapach. TRATTAMENTO PELLE 3IN1 zapobiega powstawaniu zmarszczeń i pęknięć.      

TRATTAMENTO PELLE 3IN1 nada się do systematycznego czyszczenia. To skuteczna forma pielęgnacji skórzanych nawierzchni. Tylko tak utrzymasz dobry wygląd skóry na dłużej. Jeżeli zauważysz, że na skórzanej tapicerce pojawiły się już pęknięcia, trzeba będzie sięgnąć po zupełnie inne środki.

I tak się składa, że znajdziesz je u nas!     

CHARME DETERGENT SHIUMA jest znacznie silniejsza i poradzi sobie z nawet najbardziej uporczywymi zabrudzeniami. Pomimo swojego mocniejszego składu, delikatnie obchodzi się ze skórzaną tapicerką, przywracając jej dobry, świeży wygląd – dlatego z powodzeniem możesz używać CHARME DETERGENT SHIUMA na nowych skórzanych elementach w Twoim samochodzie!    

Po kompleksowym czyszczeniu tapicerki, warto zadbać o jej odżywienie. CHARME NUTRIENT poradzi sobie z tym najlepiej! To odżywczy krem, przeznaczony do skóry spękanej i zniszczonej, choć możesz używać go nawet do zupełnie nowej skórzanej tapicerki, jako uzupełnienie po czyszczeniu CHARME DETERGENT SHIUMA, bowiem krem zapobiegnie starzeniu się skóry podczas codziennego użytkowania samochodu.    

CHARME DETERGENT SHIUMA + CHARME NUTRIENT = czysta, odżywiona i piękna skórzana tapicerka!   

Zastanawiasz się, czym nałożyć  TRATTAMENTO PELLE 3IN1 bądź CHARME DETERGENT SHIUMA? W naszej ofercie znajdziesz produkt, który sprawi, że czyszczenie stanie się o wiele prostsze! Mowa o GUANTO ARANCIO+BRUCIATO – dwustronnej rękawicy do czyszczenia skóry i ekoskóry. Tą bardziej chropowatą i sztywną stroną, wyczyścisz kokpit, osłonki drzwi i elementy o niejednolitej nawierzchni. Natomiast tą miękką - możesz z łatwością umyć fotele i kanapę. Ta gąbeczka to MUST HAVE.     

Jesteśmy międzynarodowym liderem w zakresie produktów i dostaw do myjni samochodowych. Odkryj nasze produkty i rozwiązania dotyczące wszystkich operacji myjni samochodowych: mamy urządzenia do mycia samochodów dla profesjonalistów i przemysłu.