BLOG MAFRA

Pędzelek detailingowy – czym się kierować przy wyborze

Zapewne doskonale zdajesz sobie sprawę, że czyszczenie samochodu z zewnątrz i wewnątrz, przy użyciu odpowiednich środków, jest zdecydowanie prostsze. Uwierzysz nam, gdy powiemy, że może być jeszcze łatwiejsze i jednocześnie skuteczniejsze? Brzmi nieprawdopodobnie, ale to możliwe - już tłumaczymy!

Cały sekret polega w dbaniu o detale. Bez odpowiedniego narzędzia nie będziesz w stanie zadbać o czystość nawet najmniejszych elementów w Twoim samochodzie. Tutaj zdecydowanie przyda się pędzelek detailingowy o wybranym przez Ciebie rozmiarze. Jeśli zastanawiasz się, jakiego pędzelka użyć i czym się kierować w wyborze – dobrze trafiłeś!

Na rynku znajdziesz wiele pędzelków wykonanych z drewna i metalu. U nas takiego nie znajdziesz. Dlaczego? Używając metalowego pędzelka, możesz spowodować uszkodzenia na czyszczonej powierzchni, szczególnie widoczne byłyby na karoserii, natomiast drewniany będzie Ci służyć bardzo krótko, z prostej przyczyny – wchłania wilgoć. To kwestia czasu, zanim się rozpadnie. W przypadku włosia, postaw na syntetyczne, które w porównaniu z naturalnym, nie złamie się i nie wysuszy.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz pędzle najwyższej jakości MAFRA LIME oraz MAFRA RED, które są solidne, wytrzymałe, elastyczne i wygodne w użyciu. Wykonane są z plastiku i gumy – posłużą Ci zatem na bardzo długo. Oba rodzaje naszych pędzli są przeznaczone do czyszczenia trudno dostępnych miejsc, np.: emblematy, zawiasy, różne wnęki, felgi, przestrzeń między klamką a drzwiami itp. Czym zatem się różnią nasze pędzle MAFRA LIME od MAFRA RED? Oto odpowiedź:

1.     Pędzle do czyszczenia wewnętrznych części samochodu MAFRA LIME – dzięki nim skutecznie wyczyścisz wnętrze swojego auta, dzięki wysokiej gęstości włosia w technologii HDF, które jest wyjątkowo cienkie i odporne na oleje. Poradzi sobie z każdą powierzchnią oraz sprawi, że środek czyszczący, którego użyjesz, zyska na intensywności w działaniu. Dostępne w 3 rozmiarach: 24mm, 30mm, 35mm.

2.     Pędzle do czyszczenia zewnętrznych części samochodu MAFRA RED – komfort pracy zapewnia ergonomiczna gumowa rączka, dzięki której masz pewny uchwyt. Te pędzle są bardzo odporne na odkształcenia. Najtańsze pędzle ścierają się 8 razy częściej niż MAFRA RED. Nie straszne mu chemiczne środki – to agent specjalny, który poradzi sobie ze wszystkim. Dostępne w 3 rozmiarach: 24mm, 30mm, 35mm.

Nasze pędzle Mafra są zaprojektowane z myślą o detailingowym czyszczeniu i pielęgnacji wszelkiego rodzaju powierzchni. Naszym celem było zaprojektowanie takiego narzędzia, które nie zniszczy się już po pierwszym użyciu, nie odkształci oraz nie połamie przy pierwszym upadku. W MAFRA RED oraz MAFRA LIME są dwa różne rodzaje włosia, ponieważ pędzle, którymi masz zamiar czyścić powierzchnie wewnątrz auta, powinny być bardziej miękkie niż te do części zewnętrznych. Zwróć uwagę na opis producenta przy każdym interesującym Cię pędzlu.

Jesteśmy międzynarodowym liderem w zakresie produktów i dostaw do myjni samochodowych. Odkryj nasze produkty i rozwiązania dotyczące wszystkich operacji myjni samochodowych: mamy urządzenia do mycia samochodów dla profesjonalistów i przemysłu.