BLOG MAFRA

Krwawa felga – co warto wiedzieć

Czyste auto z brudnymi felgami, to… dalej brudne auto. Zgadza się? Warto pamiętać o kompleksowym czyszczeniu tejże części auta, która pełni istotną funkcję, jaką jest wentylacja układu hamulcowego. Aby utrzymać felgi w estetycznym wyglądzie, należy użyć odpowiedniego środka, który pozbędzie się  zanieczyszczeń różnego pochodzenia, bowiem na felgach osadza się kurz, brud, elementy nawierzchni drogi oraz osad z klocków hamulcowych. Osad ten jest trudno usunąć, ponieważ jest pochodzenia metalicznego. Woda ze środkiem czyszczącym nie dadzą mu rady. Jednak, jak to my, mamy na to rozwiązanie!     

W naszym sklepie internetowym znajdziesz preparat z efektem krwawiącej felgi – FALLOUT IRON REMOVER, który powstał po to, aby usunąć te zabrudzenia, z którymi pierwszy etap czyszczenia sobie nie poradził. Wszelkie zabrudzenia metalicznego pochodzenia nie są mu straszne, przekonaj się sam! Ten środek usunie zanieczyszczenia z tlenków żelaza, tj. pył hamulcowy, lotna rdza, cząsteczki żelaza, zanieczyszczenia przemysłowe, budowlane i drogowe. Innowacyjna formuła sprawia, że FALLOUT IRON REMOVER rozpuszcza całkowicie pozostałości żelaza – i tu dzieje się magia. Środek naniesiony na felgę wchodzi z nią w reakcję chemiczną, która wydziela roztwór w „krwawym kolorze”. Nie musisz nic robić. Wystarczy, że chwilę odczekasz, a następnie spłuczesz felgę.      

FALLOUT IRON REMOVER jest bezpieczny i świetnie nadaje się do dekontaminacji felg stalowych oraz ze stopów lekkich (w tym chromowanych i polerowanych).     

Kolejnym produktem, o takim działaniu, jest preparat IRON REMOVER z naszej serii MANIAC LINE – profesjonalnej linii kosmetyków dla Twojego samochodu. Ma silne działanie odkażające i również świetnie poradzi sobie z dekontaminacją felg, jak poprzednik. Jednakże w porównaniu do FALLOUT IRON REMOVER, pachnie o wiele przyjemniej, dzięki kryjącym zapach siarki aromatom.    

Aby działać kompleksowo i zachować odpowiednią czystość felg i opon, polecamy również nasz flagowy produkt – PULITORE CERCHI & GOMME. Jest to produkt o specjalnej formule, której aktywne cząsteczki przenikają w nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia, całkowicie je rozpuszczając. W efekcie Twoje felgi staną się lśniące i czyste, tak, jakby wcześniejsze zabrudzenia istniały jedynie w Twojej wyobraźni.

Masz na felgach lub karoserii nieestetyczne plamy ze smoły, które powstały po przejeździe przez remontowaną ulicę? A może pozostałości kleju po nalepkach na szybach lub lakierze? Na to również mamy sposób! DECA FLASH niemal natychmiast rozpuszcza i usuwa wszelkie pozostałości kleju i smoły z karoserii samochodu. Produkt dostępny jest w formie sprayu, co sprawia niebywałą łatwość w jego aplikowaniu. Możesz stosować ten produkt na elementach metalowych oraz szklanych.

Tak kompleksowo wyczyszczony samochód z pozostałości kleju i smoły dzięki DECA FLASH, opony i felgi przy pomocy PULITORE CERCHI & GOMME oraz dopieszczone felgi z efektem „krwawiącej felgi” wskutek użycia FALLOUT IRON REMOVER lub IRON REMOVER z serii MANIAC LINE, to gwarancja estetycznego, świeżego i lśniącego auta. Koniecznie musisz spróbować!

 

Jesteśmy międzynarodowym liderem w zakresie produktów i dostaw do myjni samochodowych. Odkryj nasze produkty i rozwiązania dotyczące wszystkich operacji myjni samochodowych: mamy urządzenia do mycia samochodów dla profesjonalistów i przemysłu.