BLOG MAFRA

Jak zdezynfekować samochód

Odkażanie samochodu to operacja, która powinna być wykonywana regularnie, aby utrzymać kabinę pasażerską czystą i higieniczną. Pewnie zastanawiasz się, jak to zrobić?

W oparciu o doświadczenie laboratoriów MA-FRA, powstał praktyczny przewodnik, który pozwoli Ci lepiej radzić sobie z tym zadaniem. Używając odpowiednich produktów, utrzymasz samochód czystości i świeżości.

Takim produktem jest INTERIOR CLEANER PURIFER. To wielozadaniowy preparat do czyszczenia wnętrz samochodu. 

Rozprowadź środek, użyj szczotki lub pędzla z miękkim włosiem, który znajdziesz w naszej ofercie, a po wszystkim usuń produkt wilgotną ściereczką. Przed użyciem preparatu, zalecamy dokładne odkurzenie samochodu.

INTERIOR CLEANER PURIFER głęboko wnika w brud i rozpuszcza go, dzięki czemu możesz mieć pewność, że czyszczone powierzchnie będą jednorodnie wykończone i pozbawione smug.

Po zakończeniu czyszczenia zdezynfekuj klimatyzację za pomocą ODORBACT OUT. To produkt, który spełnia potrzeby higieniczne Twojego samochodu, eliminując nieprzyjemny zapach, spowodowany zanieczyszczeniami i pleśnią, które tworzą się w kanale wentylacyjnym samochodu. 

Aby klimatyzacja Twojego samochodu była zawsze w doskonałej kondycji, konieczne jest powtarzanie zabiegu co dwa miesiące, w okresach upałów. Natomiast w okresie zimowym wystarczy powtórzyć zabieg po czterech miesiącach.

Po kompleksowym czyszczeniu, Twój samochód z pewnością będzie lśnił czystością przez jakiś czas. Dodatkowo ODORBACT OUT dostępny jest w kilku wersjach zapachowych, a świeży zapach to prawdziwa wisienka na torcie, po zakończonej pracy!

Jeśli chcesz nadać swojemu samochodowi dodatkowy akcent, możesz wybrać jeden z fantastycznych odświeżaczy powietrza Mafra, dostosowanych do każdego gustu.

MA-FRA oferuje klientowi bardzo szeroki wybór zapachów, co świadczy o pasji tej firmy do znalezienia najlepszego rozwiązania, idąc w gust każdego. Nasze ulubione pochodzą z serii FANTASIE DI ELISIR ????

Jesteśmy międzynarodowym liderem w zakresie produktów i dostaw do myjni samochodowych. Odkryj nasze produkty i rozwiązania dotyczące wszystkich operacji myjni samochodowych: mamy urządzenia do mycia samochodów dla profesjonalistów i przemysłu.