BLOG MAFRA

Jak zdezynfekować samochód?

Odkażanie samochodu to operacja, która musi być wykonywana przez cały czas, aby utrzymać kabinę pasażerską w czystości i ochronie. Ale jak to zrobić?

Z doświadczenia laboratoriów MA-FRA powstał praktyczny przewodnik, aby lepiej radzić sobie z tą operacją, używając odpowiednich produktów, aby utrzymać maszynę w czystości i odkażeniu.

Na początek wyczyść szyby swojego samochodu za pomocą GLASS CLEANER, ostrożnie przesuwając się nad przednią i tylną szybą, aby nie narazić niezbędnej widoczności, a następnie przejdź do wnętrza.

W przypadku części plastikowych najlepszym produktem na etykiecie jest z pewnością OBRÓBKA TWORZYW SZTUCZNYCH 3 W 1, która zagwarantuje Państwu odpowiednią higienę i ochronę, natomiast w przypadku siedzeń i innych części przedziału pasażerskiego można wybrać FLASH, odpowiedni do części z tkaniny. , również velvet lub alcantara, lub OBRÓBKA SKÓRY 3 W 1, przeznaczona do skórzanych wnętrz, aby połączyć najgłębszą i trwałą higienę z zasadami ochrony i zapobiegania zużyciu.

Po zakończeniu tego procesu zdezynfekuj klimatyzator za pomocą ODORBACT OUT.

W rzeczywistości, aby klimatyzator był zawsze w doskonałym zdrowiu, konieczne jest powtarzanie zabiegu co dwa miesiące w okresach upałów, podczas gdy w okresach zimnych wystarczy robić to co cztery miesiące.

ODORBACT AUTO to produkt, który spełnia potrzeby higieniczne Twojego samochodu, eliminując ten nieprzyjemny zapach, spowodowany zanieczyszczeniami i pleśnią, które tworzą się w kanale wentylacyjnym samochodu.

Po wyczyszczeniu w ten sposób Twoja maszyna z pewnością będzie dezynfekowana przez dłuższy czas.

Jeśli chcesz nadać swojemu samochodowi dodatkowy akcent, możesz wybrać jeden z fantastycznych odświeżaczy powietrza Mafra, dostosowanych do każdego gustu.

W rzeczywistości MA-FRA oferuje klientowi bardzo szeroki wybór zapachów, co świadczy o pasji tej firmy do znalezienia najlepszego rozwiązania, idąc w gust każdego. ODKRYJ PERFUMERÓW W KATEGORII KATALOGU MAFRA.

Jesteśmy międzynarodowym liderem w zakresie produktów i dostaw do myjni samochodowych. Odkryj nasze produkty i rozwiązania dotyczące wszystkich operacji myjni samochodowych: mamy urządzenia do mycia samochodów dla profesjonalistów i przemysłu.