Rain Speed to preparat typu „niewidzialna wycieraczka”, który tworzy na przedniej szybie warstwę hydrofobową. Dzięki temu pod wpływem pędu powietrza, krople wody gładko spływają, zapewniając doskonałą widoczność i bezpieczną jazdę w każdych warunkach pogodowych.Poprawa widoczności i bezpieczeństwa: dzięki powłoce hydrofobowej deszcz będzie spływał, zapewniając lepszą widoczność i bezpieczniejszą jazdę w każdych warunkach pogodowych. Nie powoduje to również przeskakiwania wycieraczek.
Efekt perlenia i samooczyszczania: woda zbiera się w drobne kropelki i spływa, poprawiając widoczność i zachowując czystość szyby, chroniąc ją również przed brudem ulicznym.
Bariera uszczelniająca: Rain Speed tworzy on ochronną powłokę na przedniej szybie, która jest odporna zarówno na płyn do spryskiwaczy, jak i na działanie wycieraczek. Dzięki temu  szyba czołowa będzie zawsze czysta i klarowna.
Ekstremalna uniwersalność: Rain Speed jest idealny do wszystkich rodzajów kryształów i szkła, nie tylko do szyb samochodowych.
Łatwy w użyciu: podobnie jak w przypadku zwykłego środka do czyszczenia szyb, po prostu dozuj Rain Speed i wytrzyj szmatką, aby usunąć nadmiar produktu.Jak używać:
• Zalecamy oczyścić szybę za pomocą naszego Water Spot Mineral Remover.
• Aby usunąć z szyby ślady wosku z myjni samochodowej zastosuj Glass Cleaner & Degreaser.
• Spryskaj szybę i rozprowadzić preparat równomiernie, poziomymi i pionowymi ruchami, za pomocą czystej i suchej ściereczki z mikrofibry, aż do pokrycia całej powierzchni.
• Wypoleruj szybę za pomocą suchej i czystej ściereczki z mikrofibry.
• Po upływie 20 minut zaaplikuj drugą warstwę, aby wzmocnić efekt.
• Po 8 godzinach od aplikacji powierzchnia może mieć kontakt z wodą.Rain Speed dostępny w opakowaniu 100 ml.

PARAMETRY PRODUKTU

Szerokość
4.00 cm
Wysokość
17.50 cm
Głębokość
4.00 cm
Waga
0.12 kg

Zobacz także

12 innych produktów w tej samej kategorii: