Waterless z serii Maniac Line to rewolucyjne rozwiązanie do bezwodnego mycia auta.Waterless pozwala na ekologiczne czyszczenie samochodu bez konieczności marnowania wody. Zapewnia dokładne czyszczenie, pozostawiając auto wolne od smug i plam.Waterless jest idealny do mycia samochodu w dowolnym miejscu i czasie - pod blokiem, na ulicy, na podwórku, parkingu podziemnym oraz w okresach suszy. Mycie na sucho jest również idealnym rozwiązaniem na zlotach motoryzacyjnych, przed sprzedażą auta oraz podczas wielu innych okazji, w których zwykłe mycie nie jest możliwe.Skoncentrowana formuła: produkt można rozcieńczyć do 1:10, dzięki czemu jest ekonomiczny i długotrwały.
• Kompatybilny z powłokami nanotechnologicznymi.
Zero kamienia i smug: zapobiega tworzeniu się plam z kamienia i smug, nawet jeśli jest używany na słońcu.
Wysoki poślizg: dzięki formule nasyconej środkami zwiększającymi lubrykację zmniejsza ryzyko zarysowań podczas czyszczenia, zapewniając delikatny i bezpieczny efekt.
Formuła Anti-Dirt: pozostawia warstwę ochronną, która ogranicza przyleganie kurzu i brudu, dzięki czemu samochód jest dłużej czysty.
Wyjątkowy połysk: syntetyczne polimery zawarte w formule Waterless uwydatniają kolor lakieru i nadają karoserii błyszczące i jedwabiste wykończenie.
Technologia Dual Clima: w wysokich temperaturach Waterless odparowuje powoli, zapewniając bezpieczną pracę bez pozostawiania śladów i smug oraz redukując potrzebę dodatkowych etapów wykańczania; natomiast w niskich temperaturach odparowuje szybko, zapobiegając tworzeniu się smug i nieestetycznych pozostałości, gdyż nie zwilża nadmiernie ściereczki z mikrofibry.
Ekologiczny: dzięki Waterless pomagasz oszczędzać cenne zasoby wody, czyniąc go zrównoważonym wyborem dla środowiska.Warto pamiętać, że mycie bezwodne nie zastąpi tradycyjnej metody „na dwa wiadra” i nie stosuje się go w przypadku mocno zabrudzonych aut.  Jeżeli samochód jest pokryty warstwą błota i piasku, przed użyciem środka do bezwodnego mycia, zaleca się spłukanie zabrudzeń na myjni samoobsługowej, uwzględniając przy tym nadkola, trudno dostępne szczeliny, felgi i opony.Jak używać:
• Rozcieńcz Waterless od 1:5 do 1:10 w butelce z atomizerem.
• Pracuj jednocześnie na jednym elemencie lub niewielkiej powierzchni, np. na drzwiach, masce czy połowie dachu.
• Rozpylaj produkt równomiernie na czyszczonej powierzchni.
• Pozwól produktowi zadziałać i zmiękczyć zabrudzenia.
• Złóż czystą ściereczkę z mikrofibry na 4 części i przeciągnij pierwszą stroną ściereczki po powierzchni, postępując w jednym kierunku, stopniowo unosząc ją podczas usuwania brudu.
• Kontynuuj proces czyszczenia czystą stroną szmatki przy każdym przejściu.
• Po czyszczeniu osusz powierzchnię suchą i czystą ściereczką z mikrofibry.Wskazówki:
• Aby uniknąć zarysowania lakieru, zawsze używaj ściereczki w linii prostej i nigdy nie pracuj ruchami okrężnymi.
• Aby skutecznie i bezpiecznie wykonać wszystkie czynności związane z czyszczeniem, zaleca się posiadanie co najmniej 6-12 ściereczek w zależności od wielkości samochodu.
• Mycia na sucho nie należy stosować w przypadku mocno zabrudzonych samochodów.Waterless dostępny w pojemności 1000 ml.

PARAMETRY PRODUKTU

Szerokość
8.00 cm
Wysokość
26.00 cm
Głębokość
8.00 cm
Waga
1.10 kg

Zobacz także

11 innych produktów w tej samej kategorii: