Pulicasco to specjalny spray przeznaczony do czyszczenia wnętrza kasku.• Czyści wnętrze kasku i usuwa nieprzyjemne zapachy.
• Bezpieczny dla skóry twarzy.
• Nie niszczy przyłbic ani nie pozostawia smug.
• Jest neutralny dla lakierów, metali, futer i tworzyw sztucznych.
• Doskonale sprawdza się również do czyszczenia siodeł, rękawic, kurtek itp.Pulicasco to specjalny, przyjemnie pachnący i piejący się produkt przeznaczony do czyszczenia wnętrza kasku, który doskonale sprawdza się również w czyszczeniu wszelkiego rodzaju siodeł, rękawic, kurtek itp.Ponieważ jest neutralny i nietoksyczny  idealnie nadaje się dla osób, które pokonują wiele mil w siodle i lubią, kiedy ich kask ma trwałą świeżość. Pulicasco czyści wnętrze kasku, usuwając nieprzyjemne zapachy z wyściółki. Ma doskonałe działanie czyszczące, dzięki czemu idealnie sprawdza się w wielu sytuacjach.Pulicasco nie niszczy przyłbic ani nie pozostawia smug. Jest neutralny dla lakierów, metali, futer i tworzyw sztucznych w ogóle i oczywiście dla skóry twarzy.Jest to efektywny produkt oszczędzający czas, dzięki wyeliminowaniu konieczności rozbierania i mycia każdej części z osobna.Jak używać:

1. Wstrząśnij produkt i spryskaj czyszczoną powierzchnię z odległości 20 cm.

2. Pozostaw do działania na kilka minut, a następnie przetrzyj wilgotną szmatką lub gąbką.Pulicasco dostępny jest w poręcznych opakowaniach o pojemności 75 ml.

PARAMETRY PRODUKTU

Szerokość
4.00 cm
Wysokość
15.00 cm
Głębokość
4.00 cm
Waga
0.10 kg
5 innych produktów w tej samej kategorii: