Zestaw Charme Leather do czyszczenia, pielęgnacji oraz konserwacji skórzanej tapicerki samochodowej.Potrójne działanie:
• oczyszcza,
• nawilża,
• odżywia.Zestaw Charme przywraca nowe życie, blask i połysk używanym i wyblakłym skórzanym wnętrzom oraz tapicerkom.


Zestaw spakowany w eleganckie opakowanie. Idealny na prezent.Skład zestawu:Charme Detergent (150 ml) - Pianka do czyszczenia skórzanej tapicerki.
Pianka Charme do czyszczenia skóry zawiera naturalne składniki, które pozwalają rozpuszczać zabrudzenia, nawet te najbardziej oporne, zapewniając doskonałe czyszczenie wnętrza samochodu.
Neutralna formuła pianki działa głęboko pozostawiając skórzaną tapicerkę czystą na długi czas. Pianka przeznaczona jest do czyszczenia zarówno nowej, jak i zniszczonej, mocno zabrudzonej skóry.Charme Hydrating (150 ml) - Mleczko do pielęgnacji skórzanej tapicerki.
Mleczko Charme Hydrating to przeciwstarzeniowy produkt nawilżający, łatwy w użyciu i idealny do głębokiej oraz trwałej pielęgnacji skórzanej tapicerki.
Wysokie stężenie składników nawilżających i odżywczych pomaga zachować blask i elastyczność skórzanej tapicerki oraz chronić ją przed pękaniem i wysychaniem.
Zawiera substancje powierzchniowo czynne pochodzenia naturalnego, niezbędne do zachowania naturalnej równowagi skóry.Charme Nutrient (150 ml) - Odżywczy krem do skórzanej tapicerki.
Krem Charme Nutrient to produkt o dużej mocy odżywczej, odpowiedni do przywracania koloru i blasku skórze przesuszonej i zmarszczonej przez czas.
Dzięki aktywnym składnikom przeciwstarzeniowym pozwala zachować elastyczność skóry oraz redukuje typowe oznaki starzenia, takie jak zmarszczki, przebarwienia i szarość.
Charme to krem do skór o dużej mocy odżywczej, który gwarantuje głębokie i długotrwałe efekty.W zestawie znajdziesz również:
• gąbkę do czyszczenia o 2 różnych fakturach, aby dokładnie usunąć wszystkie zabrudzenia,
• pad do nanoszenia kremu,
• irchę syntetyczną do usuwania pozostałości produktów.Produkty z linii Charme to bezpieczna inwestycja, która pozwoli ci wyczyścić, zadbać i uchronić przed niszczeniem Twoją skórzaną tapicerkę.

Prezentacja wideo

Inne produkty w kategorii - (8)