Autoflor to trwały odświeżacz, który usuwa nieprzyjemne zapachy oraz pozwala utrzymać długotrwały zapach świeżości i czystości.Jego skład zapewnia skuteczne działanie dezodoryzujące — rozkłada i zapobiega tworzeniu się nieprzyjemnych zapachów i pleśni.Produkt jest przeznaczony do stosowania w kabinach pojazdów oraz w pomieszczeniach. Doskonale sprawdzi się myjniach, salonach sprzedaży, warsztatach, biurach, budynkach mieszkalnych oraz toaletach.Autoflor może być również stosowany w dystrybutorach dozujących perfumy lub środki dezynfekujące znajdujących się w myjniach samoobsługowych.
W składzie Autoflor jest system ochrony pompy (Antigrip). Jest to specjalny środek smarny, który zapobiega zatarciu się pomp ssących. Dzięki temu nie ma ryzyka uszkodzenia systemu dozownika.Przyjemna kompozycja zapachowa Autoflor Re-fresh powstała z trzech uzupełniających się wzajemnie nut:
• nuta głowy: kwiat jabłoni, nektarynka;
• nuta serca: ylangylang, piwonia;
• nuta bazy: piżmo, wanilia, maliny.Do stosowania w rozcieńczeniu od 1:1 do 1:6.
5 l koncentratu = 30 l gotowego do użycia produktu.Jak używać:
• Rozcieńcz produkt od 1:1 do 1:6 - w zależności o oczekiwanej siły zapachu.
• Używając butelki ze spryskiwaczem, rozpyl produkt — najlepiej na dywaniki i tapicerkę.Wskazówki:
Nie rozpylaj produktu bezpośrednio na elementy plastikowe jak na przykład deska rozdzielcza.Autoflor Re-fresh dostępny w pojemności 5 l.


PARAMETRY PRODUKTU

Szerokość
13.50 cm
Wysokość
27.50 cm
Głębokość
18.50 cm
Waga
5.25 kg

Zobacz także

12 innych produktów w tej samej kategorii: