Autoflor to trwały odświeżacz, który usuwa nieprzyjemne zapachy oraz pozwala utrzymać długotrwały zapach świeżości i czystości.Jego skład zapewnia skuteczne działanie dezodoryzujące — rozkłada i zapobiega tworzeniu się nieprzyjemnych zapachów i pleśni.Produkt jest przeznaczony do stosowania w kabinach pojazdów oraz w pomieszczeniach. Doskonale sprawdzi się myjniach, salonach sprzedaży, warsztatach, biurach, budynkach mieszkalnych oraz toaletach.Autoflor może być również stosowany w dystrybutorach dozujących perfumy lub środki dezynfekujące znajdujących się w myjniach samoobsługowych.
W składzie Autoflor jest system ochrony pompy (Antigrip). Jest to specjalny środek smarny, który zapobiega zatarciu się pomp ssących. Dzięki temu nie ma ryzyka uszkodzenia systemu dozownika.Kwiatowa kompozycja zapachowa Autoflor Unika powstała z trzech uzupełniających się wzajemnie nut:
• nuta głowy: bergamotka, yuzu, kwiat pomarańczy;
• nuta serca: drzewo sandałowe,fasolka tonka, wanilia;
• nuta bazy: patchouli, drzewo ceedrowe, drzewo hebanowe.Do stosowania w rozcieńczeniu od 1:1 do 1:6.
5 l koncentratu = 30 l gotowego do użycia produktu.Jak używać:
• Rozcieńcz produkt od 1:1 do 1:6 - w zależności o oczekiwanej siły zapachu.
• Używając butelki ze spryskiwaczem, rozpyl produkt — najlepiej na dywaniki i tapicerkę.Wskazówki:
Nie rozpylaj produktu bezpośrednio na elementy plastikowe jak na przykład deska rozdzielcza.Autoflor Unika dostępny w pojemności 5 l.

PARAMETRY PRODUKTU

Szerokość
13.50 cm
Wysokość
27.50 cm
Głębokość
8.50 cm
Waga
5.25 kg

Zobacz także

12 innych produktów w tej samej kategorii: