SHAMPOO CANI PELO BIANCO - szampon dla psów z białą sierścią:


• Specjalnie dla psów o białej sierści.
• Opracowany w celu wyeliminowania nieestetycznego żółtawego koloru z włosów.
• Naturalna formuła.


Szampon dla psów z białą sierścią został stworzony specjalnie dla psów o białej, aby eliminować nieestetyczne żółtawe zabarwienie sierści Twojego uroczego czworonożnego przyjaciela.


Delikatny i bardzo skuteczny szampon dla psów, przeznaczony i stworzony do głębokiego czyszczenia sierści, ożywienia jej białego koloru i ochrony zdrowia psów przez odstraszanie pasożytów i chorób.


Jego naturalna, nieutleniająca formuła sprawia, że jest bardzo przyjazny dla skóry: szampon delikatnie i skutecznie oczyszcza, pozostawiając włosy miękkie i lśniące.


Zawarty w preparacie olej Neem, wykorzystywany już od czasów starożytnych składnik aktywny stosowany w medycynie ajurwedyjskiej, jest całkowicie nietoksyczny i pomaga skutecznie odstraszać pasożyty, a tym samym chronić zdrowie psa.


Szampon dla psów z białą sierścią sprawdzi się w wielu sytuacjach, takich jak kąpanie psa w domu czy kąpiel szczeniaka. Optymalny w każdej sytuacji, ponieważ jest produktem łatwym i szybkim w użyciu.


Szampon dla psów z białą sierścią innowacyjnej linii produktów opracowanych i stworzonych do mycia psów, kotów i fretek, zapewniających skuteczne, długotrwałe i głębokie rezultaty.


Sposób użycia:
• Zwilż sierść ciepłą wodą.
• Szampon rozcieńcz z wodą w małym pojemniku i nanieś gąbką od ogona do głowy.
• Wetrzyj, pozostaw na kilka minut i dokładnie spłucz letnią wodą. Zastosuj ponownie.
• Następnie przejdź do suszenia.


Testowany dermatologicznie przez Dydaktyczny Szpital Weterynaryjny Uniwersytetu Camerino (MC), Włochy.


Dostępny w opakowaniu 250 ml.

Inne produkty w kategorii - (8)