Chociaż jednym z najbardziej efektownych elementów samochodu są felgi aluminiowe, to powiedz, ile razy po dokładnym czyszczeniu i tak nie udało się uzyskać pożądanego rezultatu?


Niektóre zanieczyszczenia, takie jak pył hamulcowy, lotna rdza, cząsteczki żelaza powstałe w wyniku tarcia o tory kolejowe lub tramwajowe oraz zanieczyszczenia przemysłowe, drogowe i budowlane, które wniknęły w felgi, są niemożliwe do usunięcia klasycznymi metodami czyszczenia i powodują przedwczesne starzenie się felg.


Aby dokładnie usunąć takie zanieczyszczenia, należy zastosować odpowiednią metodę czyszczenia. Dlatego Mafra przygotowała zestaw Regénera Cerchi złożony z:


• wysoce skutecznego, bezkwasowego preparatu Fallout Iron Remover 500 ml, który jest idealny do rozpuszczania i usuwania pyłu hamulcowego oraz pozostałości żelaza z każdego rodzaju felg stalowych, lekkich stopów, a także z felg chromowanych. Dzięki specjalnej formule, rozpylony na zanieczyszczoną powierzchnię chemicznie przekształca i rozpuszcza pozostałości żelaza, tworząc łatwo spłukujący purpurowy roztwór.
• szczotki do felg, która dzięki wytrzymałemu włosiu czyści felgi nie uszkadzając ani nie rysując powierzchni. Jego ergonomiczna antypoślizgowa rękojeść pozwala dotrzeć do każdego trudno dostępnego miejsca na feldze.


Kit Regénera Rims to kompletny zestaw do deironizacji, czyszczenia i konserwacji felg narażonych na działanie metalicznych zanieczyszczeń.


Jak używać
• Nanieś „Fallout Iron Remover” na obszar, który ma być poddany czyszczeniu i pozostaw go na około 3-4 minuty, nigdy nie pozwalając wyschnąć powierzchni. Jego formuła charakteryzuje się szczególnym wskaźnikiem, który reaguje z cząsteczkami zanieczyszczeń żelaznymi, rozpuszczając je i przybierając charakterystyczny purpurowy kolor.
• Za pomocą dołączonej szczotki usuń brud osadzony między szprychami i w najtrudniej dostępnych szczelinach.
• Spłucz felgę dużą ilością wody i osusz ściereczką z mikrofibry.


Ostrzeżenie: nie stosować na anodowane felgi aluminiowe i gorące powierzchnie. Unikaj kontaktu produktu z zaciskami hamulcowymi, jeżeli nie są pomalowane.


Prezentacja wideo

Inne produkty w kategorii - (9)