• Nowość
    CHARME komplet do czyszczenia i renowacji skóry CARE KIT-774
    CHARME komplet do czyszczenia i renowacji skóry CARE KIT-897

ZESTAW SAMOCHODOWY CHARME LEATHER to rozwiązanie MA-FRA przeznaczone do mycia tapicerki samochodowej, a w szczególności tapicerki i elementów skórzanych.

Idealny do czyszczenia skórzanych siedzeń i pokryć siedzeń, dzięki potrójnemu działaniu nawilżającemu, oczyszczającemu i odżywczemu, zestaw Charme przywraca nowe życie, blask i połysk używanym i wyblakłym skórzanym wnętrzom i tapicerkom.
W skład zestawu wchodzą:
CHARME HYDRATING (150 ml) - NAWILŻAJĄCY TONIK DO SKÓRY - Mleczko nawilżające Charme to przeciwstarzeniowy produkt nawilżający, absolutnie skuteczny w czyszczeniu skóry samochodu i łatwy w użyciu.
Zawiera emulgujące składniki pochodzenia naturalnego, niezbędne do zachowania naturalnej równowagi skórzanych siedzeń i tapicerki.
Wysoka koncentracja substancji nawilżających i odżywczych pomaga skórze zachować połysk i elastyczność bez pękania i starzenia.
Idealny produkt do czyszczenia skórzanych kierownic oraz do czyszczenia skórzanych siedzeń!
CHARME DETERGENT (150 ml) - DETERGENT DO SKÓRZANYCH WNĘTRZ - Pianka detergentowa Charme do czyszczenia wnętrza samochodu zawiera naturalne składniki (pochodzenia roślinnego), które pozwalają rozpuszczać zabrudzenia, nawet te najbardziej oporne, zapewniając doskonałe czyszczenie wnętrza samochodu.
Neutralna formuła pianki działa głęboko i pozostawia ją czystą na długi czas, dzięki czemu nadaje się zarówno do działania pielęgnacyjnego i konserwującego z upływem czasu, na nowej skórze, jak i do intensywnej kuracji, takiej jak odbudowa zachowawcza lub nadzwyczajne czyszczenie.
CHARME NUTRIENT (150 ml) - ODŻYWIENIE DLA WNĘTRZ SKÓRY Odżywczy krem ​​Charme to produkt o dużej mocy odżywczej, odpowiedni do przywracania kolorytu i blasku skórze przesuszonej i spierzchniętej przez czas.
Dzięki aktywnym składnikom przeciwstarzeniowym zachowana zostaje pierwotna elastyczność skóry oraz redukowane są typowe oznaki starzenia, takie jak zmarszczki, przebarwienia i matowienie.

W zestawie znajdziemy akże gąbke do czyszczenia o 2 róznych fakturach aby dokładnie usunąć zabrudzenia. PAD do nanoszenia kremu oraz Irchę syntetyczną do usuwania pozostołości produktów.


Do prania tapicerki samochodowej i nowych skór Charme to bezpieczna inwestycja przed niszczeniem wnętrza na skutek codziennego użytkowania auta.

Produkt nie jest sklasyfikowany jako niebezpieczny zgodnie z rozporządzeniem CLP

Inne produkty w kategorii - (10)