BLOG MAFRA

Jak usunąć żywicę z karoserii?

Usuwanie żywicy z karoserii to zadanie, które należy traktować bardzo poważnie, prawdziwy „czerwony alarm” w sezonie letnim!

Jeśli parkujesz pod drzewami lub w ich pobliżu, bardzo prawdopodobne jest, że na karoserii pojawią się krople żywicy, które pozostawione do wyschnięcia na długi czas mogą poważnie uszkodzić lakier i go uszkodzić.

Wiadomości szeptane oraz dedykowane fora i portale sugerują najlepsze alchemie do usuwania żywicy z samochodu, chociaż nie wierzymy, że mogą one działać bez uszkodzenia samochodu.

Detergenty do zmywania naczyń, odtłuszczacz, aceton i woda z detergentem, alkohol, benzyna lakowa, benzyna to tylko niektóre ze stosowanych sztuczek. Na uwagę zasługuje również użycie oliwy z oliwek, być może doskonałej do sałatek, ale z pewnością nieskutecznej w przypadku żywicy. Odradzamy również używanie papieru ściernego i ściernych gąbek, które mogłyby uszkodzić karoserię i stworzyć mikrorysy.

Jeśli wolisz polegać na profesjonalistach, rozwiązaniem Twojego problemu jest RESIN OFF.

RESIN OFF, stworzony przez laboratoria MA-FRA, jest specjalnie zaprojektowany do usuwania żywicy z karoserii i usuwania śladów owadów, z poszanowaniem lakieru i delikatnych części samochodu. Można go używać bez wysiłku: wystarczy spryskać go bezpośrednio na zabrudzone miejsca w samochodzie, a dzięki jego właściwościom czyszczącym plamy z żywicy i komarów natychmiast się rozpuszczą, bez konieczności pocierania!

RESIN OFF to produkt do trzymania zawsze w samochodzie, wygodny w rozwiązywaniu nieprzewidzianych sytuacji zabrudzeń karoserii typowych dla sezonu letniego.

Możesz znaleźć RESIN OFF na sprzedaż online na auto-spa.it wraz z kilkoma innymi sztuczkami, jak z niej korzystać, aby uzyskać najlepszą wydajność.

Zaczęło się lato, nie daj się złapać nieprzygotowanym i zachowaj karoserię swojego samochodu w najlepszy możliwy sposób, natychmiast usuwając żywicę. Szanuj i utrzymuj swój samochód w najlepszym wydaniu!

Kliknij tutaj i odkryj Resin Off:

Jesteśmy międzynarodowym liderem w zakresie produktów i dostaw do myjni samochodowych. Odkryj nasze produkty i rozwiązania dotyczące wszystkich operacji myjni samochodowych: mamy urządzenia do mycia samochodów dla profesjonalistów i przemysłu.