BLOG MAFRA

Jak czyścić szyby samochodowe

Dokładne czyszczenie szyb samochodowych sprawia, że ​​jazda jest bezpieczniejsza, a irytujące aureole nie zasłaniają widoku kierowcy.

Mycie szyb samochodowych zapobiega nadaniu samochodowi zaniedbanego wyglądu oraz nadaje blasku i blasku całemu pojazdowi.

Przede wszystkim zawsze zaleca się sprawdzenie obecności płynu do wycieraczek, aby nie zostać nagle bez niego. W ten sposób unikniemy wyczerpania płynu do spryskiwaczy, gdy być może będziemy musieli myć szyby podczas jazdy. Ale to wszystko nie wystarczy. Szkło należy również poddać obróbce od wewnątrz i za pomocą specjalnych produktów, aby uniknąć pogorszenia sytuacji.

Produkty do mycia i czyszczenia szyb samochodowych:

Stosowanie specjalnych produktów do mycia szyb samochodowych ma na celu uniknięcie ryzyka utraty widoczności podczas jazdy oraz nadanie połysku całemu samochodowi. Z tego powodu Mafra poleca GLASS CLEANER, środek do mycia szyb idealny do mycia szyb samochodowych bez pozostawiania smug.

Z GLASS CLEANER tłuszcz, plamy i odciski palców nie będą już problemem. Oprócz głębokiego mycia i czyszczenia szyb samochodowych ma niespotykaną moc odtłuszczania. Jego specjalna formuła nie pozostawia aureoli i eliminuje dokuczliwy pogłos nocny: czynniki, które mogą zmniejszać widoczność podczas jazdy, a tym samym stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa w samochodzie.

Kolejnym produktem przeznaczonym do mycia szyb samochodowych jest GLASS CLEAN & SHINE. Pianka GLASS CLEAN & SHINE bez wysiłku przylega do szkła, ułatwiając użytkowanie szmatki na powierzchni i zapewniając nienaganne czyszczenie. Produkt ten zapewnia wysoką moc czyszczącą, jest łatwy do wysuszenia i charakteryzuje się bardzo delikatnym zapachem.

Do szybkiego i łatwego czyszczenia przedniej szyby samochodu służą chusteczki Mafra przydatne do czyszczenia szyb wewnętrznych. CHUSTECZKI VETRI to jednorazowe chusteczki do noszenia zawsze w samochodzie. Nasączone dwukrotnie większą ilością produktu w porównaniu do zwykłych chusteczek na rynku, gwarantują wysoką wydajność, lepszą wydajność i dłuższą żywotność. Po otwarciu opakowania chusteczki pozostają wilgotne przez długi czas, nie tracąc przy tym swoich właściwości czyszczących.

Należy również zwrócić uwagę na wybór płynu do spryskiwaczy. Wybór dobrego płynu do spryskiwaczy jest niezbędny, aby zapewnić optymalne czyszczenie przedniej szyby, co jest warunkiem przyjemnej i bezpiecznej jazdy. Kurz, smog i niskie temperatury obciążają obwody zasilające. Te ostatnie wymagają zatem skutecznego detergentu, który może rozwiązać małe problemy, które mogą wystąpić podczas operacji czyszczenia szkła.

Zalecamy stosowanie CRISTALBEL, płynu do czyszczenia przedniej szyby samochodu, który dzięki działaniu zapobiegającemu osadzaniu się kamienia utrzymuje obwód zasilania w czystości, eliminując wszelkie osady i zapobiegając powstawaniu w przyszłości. Co więcej, CRISTALBEL nadaje się na wszystkie pory roku, rozwiązując każdy problem z zamarzaniem, ponieważ jest odporny do -20 stopni.

Jesteśmy międzynarodowym liderem w zakresie produktów i dostaw do myjni samochodowych. Odkryj nasze produkty i rozwiązania dotyczące wszystkich operacji myjni samochodowych: mamy urządzenia do mycia samochodów dla profesjonalistów i przemysłu.