BLOG MAFRA

Jak czyścić szyby samochodowe

Dokładne mycie szyb samochodowych sprawia, że zabrudzenia oraz smugi nie zasłaniają widoku kierowcy, a jazda jest bezpieczniejsza.

Czyste szyby nadają Twojemu samochodowi blasku i świeżości.

Pierwszym krokiem w dbaniu o czystość szyb jest po prostu sprawdzanie ilości płynu do spryskiwaczy. Dzięki temu unikniemy nieprzyjemnych sytuacji, kiedy będziemy musieli przemyć szybę podczas jazdy, a nieoczekiwanie okaże się, że płynu zabrakło.

Aby Twój ulubiony płyn do spryskiwaczy był jeszcze silniejszy, dolej do niego KILLER PULIMOSCERINI. Wzmocni działanie czyszczące, szybko i skutecznie usunie owady z przedniej szyby i co najważniejsze, nie pozostawi po nich żadnych śladów!

A co jeśli masz mnóstwo zaschniętych owadów na przedniej szybie i masce? Żaden problem — KILLER DUAL się nimi zajmie! Możesz użyć go na karoserii, na szybie, zderzakach oraz reflektorach. Jest to produkt całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny dla Twojego samochodu. Rozpuści wszystkie organiczne zabrudzenia, w tym zaschnięte owady, a nawet ptasie odchody. Ten produkt koniecznie musi znaleźć się w Twoim bagażniku.

Należy pamiętać, że szyby samochodowe należy również czyścić od wewnątrz. Stosowanie specjalnych produktów do mycia szyb samochodowych pozwala uniknąć ryzyka utraty widoczności podczas jazdy, na przykład przez smugi na nieodtłuszczonej szybie, które w słoneczne dni pogarszają widoczność. Do tego celu Mafra poleca płyn do mycia szyb SPLIT.

SPLIT jest wielozadaniowym, biodegradowalnym środkiem do głębokiego i dokładnego mycia szyb, z niespotykaną mocą odtłuszczania! Jego specjalna formuła nie pozostawia smug, dzięki temu uzyskasz całkowitą widoczność podczas jazdy, co jest bardzo ważne dla bezpieczeństwa Twojego, jak i pozostałych uczestników ruchu drogowego.

Czyste szyby to gwarancja bezpieczeństwa na drodze i odświeżony wygląd Twojego samochodu – trzeba i warto o nie zadbać!

Jesteśmy międzynarodowym liderem w zakresie produktów i dostaw do myjni samochodowych. Odkryj nasze produkty i rozwiązania dotyczące wszystkich operacji myjni samochodowych: mamy urządzenia do mycia samochodów dla profesjonalistów i przemysłu.