BLOG MAFRA

Najlepsze odświeżacze powietrza i perfumy do samochodów

Twój samochód potrzebuje świeżego akcentu? Odświeżacz do samochodu jest zawsze idealnym rozwiązaniem.      

Wybierz odświeżacz do samochodu, który będzie reprezentował właśnie Ciebie i nada Twojemu samochodowi styl i Twój osobisty charakter.        

Dzięki odświeżaczom samochodowym Mafra możemy stworzyć przyjemną atmosferę dla nas samych oraz tych, którzy z nami podróżują. Co więcej, możemy wyrazić nasz gust. Kto nie lubi dopieszczać swojego auta?

Istnieje wiele tonów perfum, które mogą nas reprezentować jak: owoce (truskawka, jabłko, cytryna itd.), nuty natury (ocean, las, wieś) lub pochodzące z określonych grup zapachów (nowy samochód, świeże kwiaty, wanilia, tytoń itd.). 

Nie zapominajmy o estetycznym aspekcie odświeżaczy do samochodu: dzięki ich kolorom i wzorom każdy z nich przyczynia się do wyposażenia Twojego samochodu. 

Mafra przygotowała dla Ciebie kilka linii perfum i odświeżaczy do samochodu:

1. MR GUGU - piękna mała sowa wykonana z nowej generacji gumy odpornej na wysokie i niskie temperatury. Ciekawy i oryginalny dodatek dostępny w 6 różnych zapachach: 

- morska bryza, 

- cytrusy,

- tropikalny, 

- czerwone owoce,

- kwiatowy 

- pomarańcza z cynamonem - świetny na jesienne podróże.

2. SCIMPANZEN FLOREAL – inspirowany filozofią ZEN dla kierowców ceniących harmonię i dobre samopoczucie. Wszystkie dostępne zapachy budzą uczucie spokoju, a są to:

- ocean,

- wanilia, 

- słodkie kwiaty,

- truskawka i czerwone owoce,

- zielona moc,

- pudrowy talk.       

3. FANTASIE D'ELIXIR - linia eleganckich, super skoncentrowanych i wyrafinowanych, długotrwałych esencji, zdolnych do uwolnienia wyjątkowych zapachów, dzięki naturalnym olejkom eterycznym. Zostały zaprojektowane nie tylko do użytku w samochodzie, możesz rozpylać je też w domu, a nawet w pracy! Dostępne zapachy:                           

- orientalny,      

- limonka,            

- morski,            

- kwiat irysa,             

- kwiatowy.        

Wybierz swój zapach z naszej oferty i podróżuj z klasą, otulony ulubionymi perfumami.

Jesteśmy międzynarodowym liderem w zakresie produktów i dostaw do myjni samochodowych. Odkryj nasze produkty i rozwiązania dotyczące wszystkich operacji myjni samochodowych: mamy urządzenia do mycia samochodów dla profesjonalistów i przemysłu.