BLOG MAFRA

Najlepsze odświeżacze powietrza i perfumy do samochodów

Jeśli chcesz nadać swojemu samochodowi świeży, czysty i pachnący klimat, odświeżacze do samochodu są idealnym rozwiązaniem.

Co zrobić najpierw? Wybierz odświeżacz do samochodu, który reprezentuje Ciebie i nada Twojemu samochodowi styl i Twój osobisty charakter.

Dzięki odświeżaczom samochodowym Mafra możemy stworzyć przyjemną atmosferę dla podróżujących z nami. Co więcej, możemy wyrazić nasz smak perfum i dlaczego nie sprawić, by nasz samochód był jeszcze bardziej „piękny”.

Istnieje wiele perfum samochodowych, które mogą nas reprezentować. Owoce (truskawka, jabłko, cytryna…), ekologiczne (ocean, las, wieś) lub pochodzące z określonych zapachów (nowy samochód, świeże kwiaty, wanilia, tytoń…).

Nie zapominajmy o estetycznym aspekcie odświeżaczy do samochodu: dzięki ich kolorom i wzorom każdy z nich przyczynia się do wyposażenia Twojego samochodu.

Mafra przygotowała dla Ciebie kilka linii perfum i odświeżaczy do samochodu:

    MR GUGU ': ładna mała sowa wykonana z nowej generacji gumy odpornej na wysokie i niskie temperatury. Ciekawy i oryginalny dodatek dostępny w 6 różnych zapachach;
    HIPPY: Happy flower: urocze i oryginalne, kolorowe kwiaty dostępne w 6 różnych zapachach, które dają radość i witają wiosnę;
    DEO CUBE: wysokiej jakości perfumiarz z drewnianą nakrętką o zasadniczym designie i zaprojektowany tak, aby gwarantować intensywny i stały zapach w czasie;
    LUCKY STAR: to perfumy Mafra o ekskluzywnym i zniewalającym designie! Zapachy są innowacyjne, łatwo je powiesić w samochodzie lub w małych domowych pomieszczeniach, aby dezodoryzować z wysoką jakością.
    FANTASIE D'ELIXIR: linia eleganckich, super skoncentrowanych i wyrafinowanych długotrwałych esencji, zdolnych do uwolnienia naprawdę wyjątkowego zapachu opartego na czystym olejku eterycznym.

Jesteśmy międzynarodowym liderem w zakresie produktów i dostaw do myjni samochodowych. Odkryj nasze produkty i rozwiązania dotyczące wszystkich operacji myjni samochodowych: mamy urządzenia do mycia samochodów dla profesjonalistów i przemysłu.