BLOG MAFRA

Jak wypolerować samochód

Polerowanie samochodu to ważny proces pielęgnacji i konserwacji samochodu: czynność, która może chronić samochód, jednocześnie nadając mu połysk. Z tego powodu MA-FRA stworzyła LAST TOUCH EXPRESS !

LAST TOUCH  to  płynny wosk  do polerowania samochodów z woskiem Carnauba, który nada lakierowanemu samochodowi gwarantowany głęboki i trwały połysk: najbardziej odpowiedni produkt do ponownego nabłyszczenia karoserii.

LAST TOUCH gwarantuje  efekt polerowania  przy niewielkim wysiłku. Jego główną cechą jest szybka i bezwysiłkowa aplikacja: z natury Last Touch pomoże Ci w trudnym zadaniu uzyskania absolutnie doskonałego i łatwego rezultatu.

Dzięki innowacyjnej, wysokowydajnej formule, bez silikonów i bogatej w drogocenny wosk Carnauba,  LAST TOUCH  znacznie zwiększa jasność karoserii: zapobiega ponownemu osadzaniu się brudu, zapewnia długotrwałą ochronę i pozostawia niezwykle jedwabistą w dotyku powierzchnię, bez pozostawiania zawijasów i aureoli.

LAST TOUCH to nieścierny wosk samochodowy, który można stosować do całego samochodu, w tym szkła i tworzyw sztucznych. Zdecydowanie łatwy i szybki w użyciu wosk samochodowy: wystarczy rozpylić LAST TOUCH równomiernie na obszarze, który ma być poddany zabiegowi, w małych dawkach i z odległości 20 cm. w przybliżeniu, bez przekraczania w użyciu. Produkt rozprowadzić ściereczką z  mikrofibry , pamiętając o częstym obracaniu.
 

Jesteśmy międzynarodowym liderem w zakresie produktów i dostaw do myjni samochodowych. Odkryj nasze produkty i rozwiązania dotyczące wszystkich operacji myjni samochodowych: mamy urządzenia do mycia samochodów dla profesjonalistów i przemysłu.