BLOG MAFRA

Jak wypolerować samochód

Polerowanie samochodu to ważny proces pielęgnacji i konserwacji samochodu. Dzięki tej czynności chronimy samochód, jednocześnie nadajemy mu połysk. Kto nie lubi świeżo umytego i wypolerowanego auta? Z tego powodu MA-FRA stworzyła LAST TOUCH EXPRESS!

LAST TOUCH  to  płynny wosk  do polerowania samochodów z woskiem Carnauba, naturalnym składnikiem pozyskiwanym z pąków liści brazylijskiej palmy woskowej. Nada Twojemu samochodowi głęboki i trwały połysk. Jest to najbardziej odpowiedni produkt do ponownego nabłyszczenia karoserii. 

LAST TOUCH gwarantuje  satysfakcjonujące efekty, bez użycia najmniejszego wysiłku. Jego główną cechą jest szybka i prosta aplikacja. LAST TOUCH pomoże Ci przywrócić stan Twojej karoserii, a auto będzie wyglądało jak nowe, dopiero wyjeżdżające z salonu. 

Dzięki innowacyjnej, wysokowydajnej formule, bez silikonów i bogatej w drogocenny wosk Carnauba,  LAST TOUCH  znacznie poprawia wygląd karoserii i wydobywa głębię koloru tworząc efekt lustra. Zapobiega też ponownemu osadzaniu się brudu, zapewnia długotrwałą ochronę i pozostawia niezwykle jedwabistą w dotyku powierzchnię, bez pozostawiania smug.

LAST TOUCH to nieścierny wosk samochodowy, który można stosować na całej powierzchni samochodu, w tym również na szkle i tworzywach sztucznych. Zdecydowanie jest to łatwy i szybki w użyciu wosk samochodowy: wystarczy rozpylić LAST TOUCH równomiernie na obszarze, który ma być poddany zabiegowi, w małych dawkach i z odległości 20 centymetrów. Produkt rozprowadź ściereczką z mikrofibry kolistymi ruchami.

Jesteśmy międzynarodowym liderem w zakresie produktów i dostaw do myjni samochodowych. Odkryj nasze produkty i rozwiązania dotyczące wszystkich operacji myjni samochodowych: mamy urządzenia do mycia samochodów dla profesjonalistów i przemysłu.