BLOG MAFRA

Jak czyścić skórzane wnętrza samochodów

Mycie wnętrza samochodu jest niezbędne, aby zachować jak największą higienę pojazdu i zapewnić maksymalny komfort osobom, które z niego korzystają. Dlatego ważne jest, aby stale dbać o czyszczenie wnętrza samochodu.

Jak dbać o czyszczenie skóry samochodowej:

Skóra wnętrza samochodu musi być pielęgnowana, nawilżona i odżywiona jak nasza skóra. Aby uniknąć przedwczesnego starzenia się siedzeń, kierownicy i innych wkładek na tego typu powierzchni, można zastosować konkretny produkt Mafra. Jest to ZABIEG NA SKÓRĘ 3 W 1, produkt przydatny do utrzymania nienaruszonej miękkości, kolorytu i oryginalnego wyglądu skóry, jednocześnie emanując przyjemną nutą perfum.

Zabieg 3 w 1 SKIN zapobiega powstawaniu zmarszczek, pęknięć i chroni skórę.

Ten produkt jest znany z łatwości i szybkości użycia: wystarczy rozpylić produkt równomiernie na leczonej części i masować ściereczką z mikrofibry kolistymi ruchami. Aby usunąć zawieszony brud, wystarczy użyć czystej szmatki lub wilgotnej skóry syntetycznej.

Nasza pasja do samochodów w naturalny sposób skłoniła nas do opracowania produktu zdolnego do zapobiegania powstawaniu zmarszczek i pęknięć, preparatu, który chroni i pielęgnuje skórzane wnętrza przy zachowaniu nienaruszonych właściwości: miękkości, koloru i oryginalnego wyglądu.

Skórzany zabieg 3 w 1 został zaprojektowany, aby z czasem ożywić skórzane siedzenia samochodu, pozostawiając przyjemną nutę zapachową. Jego oleje na bazie aloesu i naturalnych wosków to właśnie to, czego potrzebuje skórzane wnętrze samochodu.

Jesteśmy międzynarodowym liderem w zakresie produktów i dostaw do myjni samochodowych. Odkryj nasze produkty i rozwiązania dotyczące wszystkich operacji myjni samochodowych: mamy urządzenia do mycia samochodów dla profesjonalistów i przemysłu.