BLOG MAFRA

Jak czyścić skórzane wnętrza samochodów

Mycie wnętrza samochodu jest niezbędne, żeby zachować higienę pojazdu i zapewnić maksymalny komfort osobom, które z niego korzystają. Ważne, aby o czystość wewnątrz auta dbać regularnie.

A jak dbać o czystość i dobry wygląd skóry samochodowej?

Skórzana tapicerka, tak jak nasza skóra, wymaga pielęgnacji, nawilżenia i odżywienia. Jeśli nie zadbamy o nią odpowiednio, zacznie się przedwcześnie starzeć, a siedzenia i skórzane kierownice przestaną wyglądać estetycznie. Jeśli myślisz, że czyszczenie skórzanych powierzchni, to proces czasochłonny i wymagający użycia skomplikowanych środków – mówimy stanowcze NIE!

Dla maksymalnego ułatwienia czyszczenie skórzanego wnętrza samochodu powstał TRATTAMENTO PELLI — produkt wyjątkowy i wielozadaniowy. Czyści, nawilża i chroni — wszystko jednocześnie! Wystarczy, że rozpylisz środek na skórzanej powierzchni, rozprowadzisz go ściereczką, aby dokładnie się wchłonął, a później usuniesz nadmiar produktu. I gotowe. Proste, prawda? TRATTAMENTO PELLI sprawi, że skórzane elementy Twojego samochodu znów będą miękkie, lśniące i pachnące nowością dzięki olejkom na bazie aloesu i naturalnych woskom.

Uważasz, że skórzana tapicerka w Twoim samochodzie wymaga więcej uwagi przy czyszczeniu? Użyj pianki do czyszczenia CHARME DETERGENT SHIUMA. Usunie nawet te najtrudniejsze zabrudzenia. Ten produkt sprawdzi się także do utrzymywania tapicerki w dobrej kondycji dlatego, nawet jeżeli skórzane elementy nie są zabrudzone, warto o nie zadbać za pomocą CHARME DETERGENT SHIUMA.

Zwieńczeniem procesu czyszczenia tapicerki naszą pianką, będzie użycie specjalnej odżywki CHARME NUTRIENT CREME. Aktywne związku tego kremu, zapobiegają starzeniu się skóry, a także dbają o jej kolor. Koniec z matowieniem tapicerki!

Zadbaj o skórzane elementy Twojego samochodu, a gwarantujemy, że codzienne użytkowanie samochodu stanie się przyjemnością.

Jesteśmy międzynarodowym liderem w zakresie produktów i dostaw do myjni samochodowych. Odkryj nasze produkty i rozwiązania dotyczące wszystkich operacji myjni samochodowych: mamy urządzenia do mycia samochodów dla profesjonalistów i przemysłu.