Blog

Jak wyczyścić przyczepę kempingową

Jak wyczyścić przyczepę kempingową

Właściciele przyczep kempingowych z niecierpliwością wyczekują kolejnego sezonu letniego, aby móc udać się w fascynującą podróż. Jednak przynajmniej raz w roku należy dokładnie umyć taki pojazd kempingowy – na zewnątrz oraz wewnątrz. Trzeba do niej podejść znacznie inaczej niż do mycia samochodu osobowego oraz użyć przy tym znacznie silniejszych, a przy tym bardziej wydajnych środków.

Jak odświeżyć klimatyzację

Jak odświeżyć klimatyzację

Systematyczne czyszczenie klimatyzacji pozwoli uniknąć nieprzyjemnych sytuacji. Należy pamiętać o tym, że nieprzyjemny zapach z nawiewu wcale nie jest pierwszą oznaką, że coś się dzieje – to skutek zaniedbania.

Czyszczenie Alcantary

Czyszczenie Alcantary

Jak każda inna tkanina, Alcantara wymaga systematycznego czyszczenia oraz konserwacji. Warto wiedzieć, że użycie niewłaściwych środków, w trakcie jej czyszczenia, może doprowadzić do powstania nieestetycznych zacieków i zniszczenia włókien. Dlatego tak ważne, aby sięgać po odpowiednie środki.

Pre wash / mycie wstępne – dlaczego warto

Pre wash / mycie wstępne – dlaczego warto

Zanim przejdziesz do kompleksowego sprzątania swojego auta, warto je odpowiednio przygotować. Pierwszym etapem mycia auta jest tzw. mycie wstępne (pre wash) i wpływa ono bardzo korzystnie na ostateczny efekt całego procesu. To zaledwie kilka minut, podczas których pozbędziesz się tej pierwszej, luźnej warstwy zanieczyszczeń.

Jak dbać o czarny lakier

Jak dbać o czarny lakier

Czarne samochody zawsze prezentują się elegancko i stylowo, lecz nie bez powodu potrzebują odpowiedniej pielęgnacji. Na czarnym lakierze łatwo zauważyć drobne zarysowania, smugi i zabrudzenia. Na jasnym lakierze zdecydowanie trudniej to dostrzec. Jak zatem sprawić, aby samochód odzyskał swój dawny blask i luksusowy wygląd?

Jak usunąć plamy i zacieki po wodzie (Waterspoty)

Jak usunąć plamy i zacieki po wodzie (Waterspoty)

Plamy i zacieki po wodzie to najpopularniejszy problem, z którym musimy się zmierzyć w naszym domu oraz… w naszym samochodzie! Woda, którą używamy do mycia naczyń, kąpieli, oraz wreszcie, do mycia samochodu, charakteryzuje się wysokim stopniem twardości. Oznacza to, że domycie mytej powierzchni będzie wymagało od nas więcej wysiłku oraz specjalnie dobranych środków.

Jesteśmy międzynarodowym liderem w zakresie produktów i dostaw do myjni samochodowych. Odkryj nasze produkty i rozwiązania dotyczące wszystkich operacji myjni samochodowych: mamy urządzenia do mycia samochodów dla profesjonalistów i przemysłu.