BATSAN 2.0 1 l środek odkażający do wszystkich środowisk poprzez użycie atmosferyczne i czyszczenie mechaniczne.

Produkt przeszedł rygorystyczne międzynarodowe testy na aktywność wirusobójczą i bakteriobójczą • UNI EN 1276 • UNI EN 13697UNI EN 14476 przeprowadzone w zewnętrznych niezależnych laboratoriach posiadających akredytację ISO 17025: 2005.

BATSAN 2.0 zapewnia działanie oczyszczające na wszystkich powierzchniach zanieczyszczonych biofilmem, materiałem biologicznym i organicznym oraz innymi zanieczyszczeniami lipidowymi. Produkt nie wymaga spłukiwania i może być stosowany po umyciu powierzchni innymi detergentami; nie koroduje, nie plami i nie pozostawia osadów w rurach.

Dziedzina zastosowania
BATSAN 2.0 może być stosowany do oczyszczania miejsc pracy w środowiskach wymagających wysokiego poziomu higieny: transport publiczny i karetki pogotowia, budynki, biura, przedsiębiorstwa, magazyny, warsztaty, budynki mieszkalne, siłownie, karetki i miejsca publiczne (szpitale, kawiarnie, restauracje, środki transportu publicznego itp.) oraz w miejscach, gdzie nie jest zalecane używanie alkoholu lub produktów na bazie chloru, a także w miejscach, w których nie jest wymagane spłukiwanie.

Szczególnie nadaje się do odkażania powierzchni mających kontakt z żywnością
• Zwykłe stężenia są bezpieczne przy pośrednim kontakcie z żywnością
• Znajduje się na „francuskiej liście pozytywnej”
• BRAK MRL (maksymalny limit pozostałości)

Zalety
• Produkt nie wymaga spłukiwania, nie pozostawia osadów i wysycha bez zacieków.
• Nie zatyka dysz dozujących maszyn elektrycznych lub pneumatycznych.
• Nie zawiera fenoli, aldehydów, halogenów i metaloorganicznych składników aktywnych.
• Nie działa korodująco na powierzchnie, z którymi się styka, dlatego zaleca się jego stosowanie w branży motoryzacyjnej i HO.RE.CA. Sektory z ręcznymi lub elektrycznymi systemami rozpylania mgły lub atomizerem, w tym elektrostatyczne.
• Można go używać po umyciu powierzchni innymi detergentami.
• Ze względu na szybką skuteczność może być stosowany do oczyszczenia operatora przed wejściem do skażonego miejsca lub jako końcowe oczyszczanie na koniec cyklu czyszczenia.
• Jest bardzo skuteczny w usuwaniu substancji biologicznych i biofilmów oraz jako dodatek do płynu normalnie używanego do czyszczenia podłóg
• Przyjemny zapach.
• Jest kompatybilny z innymi detergentami.

Instrukcje użytkowania i rozcieńczania
Przygotuj rozcieńczony roztwór zimną wodą.
Rozcieńczenie do 1:10 w celu odkażenia operatorów poprzez atomizację w obszarach, w których stwierdzono obecność zakażonych osób.
Rozcieńczanie do 1:20 w placówkach opieki zdrowotnej i innych placówkach służby zdrowia w celu uzyskania wysokiego poziomu oczyszczenia lub do profilaktycznego leczenia bardzo zanieczyszczonych powierzchni poprzez rozpylanie.
Rozcieńczanie do 1:30 w placówkach opieki zdrowotnej i innych placówkach opieki zdrowotnej w celu utrzymania warunków higienicznych lub na niezbyt zanieczyszczonych powierzchniach, poprzez rozpylanie.
Rozcieńczenie do 1:50, odpowiedni jako płynny dodatek do posadzek w obiektach przemysłowych i użyteczności publicznej.
Rozcieńczenie do 1: 100 w celu utrzymania warunków higienicznych poprzez działanie mechaniczne na nie nadmiernie zanieczyszczonych powierzchniach, poprzez rozpylanie.
BATSAN 2.0 nie traci swojej skuteczności i zachowuje stabilność przez 2 lata, przechowywany w temperaturze pokojowej w suchym miejscu i z dala od bezpośredniego światła słonecznego.

Składnik działania: wysoka skuteczność i amina o spektrum Braoda
Aktywny składnik biobójczy w BATSAN 2.0 przeszedł rygorystyczne międzynarodowe testy UNI EN 14476 dotyczące aktywności wirusobójczej, przeprowadzone w zewnętrznych niezależnych laboratoriach posiadających akredytację ISO 17025: 2005.

Inne produkty w kategorii Produkty dezynfekujące - (7)