5Five firmy Mafra to uniwersalny suchy środek smarny na bazie syntetycznej, który spełnia 5 określonych funkcji i został zaprojektowany, aby zapewnić maksymalną wydajność w środowiskach motoryzacyjnych: reaktywuje, chroni, czyści, odblokowuje i smaruje.
Produkt jest hydrofobowy, odtleniający i antystatyczny i jest zalecany do zachowania lub przywrócenia prawidłowego działania wszystkich systemów elektrycznych. 5Five tworzy niezauważalną warstwę ochronną, usuwa wilgoć ze wszystkich złączy elektrycznych, odtłuszcza i czyści powierzchnie mechaniczne poprzez reaktywację wszelkich utlenionych styków.
Nie tworzy również grubości, eliminuje denerwujące piski, które czasami pojawiają się w częściach narażonych na tarcie i jest idealny do stosowania na kablu przyspieszenia i na wszystkich sprężynach w rowerze. Bezbarwny, ten rewolucyjny produkt nie plami ani nie pozostawia aureoli na obrabianych częściach i nie narusza plastikowych i/lub malowanych części.

5Five został opracowany na podstawie wskazań najważniejszych zespołów superbike i mistrzostw świata i jest testowany przez producentów motocykli. Technicy, którzy wypróbowali 5FIVE, polecają go, ponieważ:
• Przywraca przewodnictwo elektryczne w mokrych obwodach, usuwając ślady wilgoci.
• Doskonale nadaje się do konserwacji instalacji elektrycznej, czyszczenia bloków fastonowych i
   styków elektrycznych jednostek sterujących.
• Smaruje bez smarowania, pozostawiając powłokę ochronną przed wilgocią i utlenianiem.
• Jest obojętny na części z tworzywa sztucznego i powierzchnie malowane.

Sposób użycia:
- rozpylić 5Five równomiernie na czyszczonej powierzchni
- na styki elektryczne odczekać, aż produkt wyparuje przed ponownym uruchomieniem silnika.

Inne produkty w kategorii - (11)